امداد خودرو هشترود

درباره امداد خودرو هشترود می توان گفت که خدمات تعمیرگاهی و حمل خودرویی را در هشترود و آزادراه هشترود به نحو احسن انجام میدهیم.

حمل خودرو

مکانیک سیار

یدکش

خودروبر

کفی ماشین بر

جرثقیل هشترود

خودرو سوار هشترود

مکانیک سیار هشترود

تعویض روغن هشترود

باطری سازی در هشترود

خدمات تعمیرگاهی خودرو در هشترود

امداد خودرو هشترود

امداد خودرو هشترود امداد خودرو هشترود

امداد خودرو هشترود

امداد خودرو هشترود

امداد خودرو تبریز مکانیک سیار _ امداد خودرو هشترود

امداد خودرو تبریز مکانیک سیار امداد خودرو هشترود

امداد خودرو تبریز مکانیک سیار _ امداد خودرو هشترود

خدمات در محل امداد خودرو هشترود شامل پنچرگیری سیار و مکانیک سیار، تنظیم موتور سیار، تعویض زاپاس و لاستیک، تعویض لنت ترمز، فیلترها و شیلنگ های آب و بنزین ، باتری به باتری، تنظیم سوخت خودرو، فیلرگیری گیری‌‌ و …. در محل به صورت تضمینی انجام می شود.

خدمات امدادخودرو ایران خودرو هشترود برای خودرو های صفر که شامل گارانتی می باشند خدمات رایگان از قبیل تعویض باطری رایگان تعویض تسمه دینام، تعویض واتر پمپ ، تعویض هیدرولیک، تعویض غلتک هرزگرد و … در محل به صورت رایگان انجام می شود.

امدادخودرو هشترود با دارا بودن مجوز لازم از اتحادیه هشترود و دارا بودن شرکت ثبتی با شماره ث ب ت ۹۷۱ در هشترود اولین امدادخودرو مجاز در هشترود می باشد. که دارای مکانیک سیار ، تعمیرگاه مجاز و یدک‌کش خودروبر که به صورت شبانه روزی در خدمت مسافرین عزیز می باشند.

امدادخودرو در هشترود جا به جايی انواع خودرو های ايرانی و خارجی، تصادفی، صفر، لوکس و كلاسيك در هشترود با كادری مجرب بدون هیچ آسیبی به خودروی مشتریان گرامی به صورت تضمينی در تمام ساعات شبانه روز انجام می گردد.

امداد خودرو و مکانیک سیار هشترود برای تعمیر تمامی خودرو ها ، مکانیک سیار متخصص نیز  در هشترود یکی از خدمات مهم در تعمیر خودروهای دچار اشکال فنی است. که در همان محل خودرو با کمترین هزینه تعمیر گردد.

تعمیر در محل یکی از مهمترین خدماتیست که امداد خودرو هشترود برای خودرو مشتریان عزیز ارائه می دهد. خدمات سیم کشی خودرو و باطری سازی  ما شامل تعمیرات دینام خودرو، تعمیر سیم کشی خودرو و تعویض پمپ بنزین خودرو در محل ، تنظیم روشنایی و چراغ ها ، تعمیر استارت و موارد دیگر می باشد.